Clasament Mu online

Pătratul Diavolului

Cei mai buni fermieri din Pătratul Diavolului, care au obținut puncte enorme.

Clasament Personaj Clasă Scor
1 DWDeeX Dark Wizard 15548491
2 Somin Rune Wizard 15448601
3 Queelsi Fairy Elf 13692600
4 Datu Dark Lord 9389142
5 Daywalker Dark Lord 7455560
6 McVots Rage Fighter 6302835
7 Kraal Dark Lord 5445937
8 AngryBird Dark Lord 5138420
9 pitocorto1 Dark Wizard 4840425
10 FamfA Lemuria Mage 2146750
11 PUNISH Light Wizard 910467
1★
Clasă: Dark Wizard
Scor: 15548491
2
Clasă: Rune Wizard
Scor: 15448601
3
Clasă: Fairy Elf
Scor: 13692600
4
Clasă: Dark Lord
Scor: 9389142
5
Clasă: Dark Lord
Scor: 7455560
6
Clasă: Rage Fighter
Scor: 6302835
7
Clasă: Dark Lord
Scor: 5445937
8
Clasă: Dark Lord
Scor: 5138420
9
Clasă: Dark Wizard
Scor: 4840425
10
Clasă: Lemuria Mage
Scor: 2146750
11
Clasă: Light Wizard
Scor: 910467