Clasament Mu online

Pătratul Diavolului

Cei mai buni fermieri din Pătratul Diavolului, care au obținut puncte enorme.

Clasament Personaj Clasă Scor
101 Karma Dark Lord 11108069
102 Krdd Magic Gladiator 10926636
103 HappyCat Fairy Elf 10900540
104 Wang Illusion Knight 10818522
105 BCXBK Dark Knight 10761373
106 BFThorXinh Crusader 10567151
107 WMax Dark Wizard 10402119
108 Byly Dark Lord 10399746
109 Bombonika Lemuria Mage 10377633
110 xishnikBM Dark Knight 10209800
111 Panth3R Dark Wizard 10106700
112 Ceniza Fairy Elf 10047065
113 Oonimushaa Dark Knight 10025370
114 LIANFAITH Fairy Elf 9825357
115 Sireq Illusion Knight 9802050
116 DARKSM Dark Wizard 9763663
117 CJhos Crusader 9610783
118 Yuichi Dark Knight 9496850
119 TheDragon Alchemist 9466945
120 MeiMei Dark Knight 9430530
121 Tongas Crusader 9355290
122 Ronil Illusion Knight 9318330
123 paniK Dark Wizard 9262260
124 ArrowK Fairy Elf 9227115
125 Ethereal Lemuria Mage 9168150
126 SUKARAP Slayer 9093480
127 Hades Dark Wizard 9053405
128 QuyKi3mSau Dark Knight 9042418
129 Elfie Fairy Elf 9032898
130 WingsWhite Light Wizard 8900562
131 AlbDark Dark Lord 8874930
132 OverDoze Summoner 8857016
133 V3uT0 Grow Lancer 8834252
134 corso Light Wizard 8780639
135 Selene Fairy Elf 8771730
136 Khain Illusion Knight 8628382
137 Phuong Alchemist 8623986
138 KoojoDK Dark Knight 8604701
139 Yiva Summoner 8539277
140 HIRAP Light Wizard 8473325
141 hoanglohl Magic Gladiator 8450585
142 Nephy Summoner 8429750
143 ilovea Light Wizard 8412544
144 GPde10Real Fairy Elf 8352060
145 SnowBear Fairy Elf 8290450
146 CaveSum Summoner 8093559
147 StarGazer Dark Lord 8047599
148 DeMMeT Slayer 7913577
149 Kevo Dark Wizard 7808913
150 SickMyDuck Fairy Elf 7791300
101★
Clasă: Dark Lord
Scor: 11108069
102
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 10926636
103
Clasă: Fairy Elf
Scor: 10900540
104
Clasă: Illusion Knight
Scor: 10818522
105
Clasă: Dark Knight
Scor: 10761373
106
Clasă: Crusader
Scor: 10567151
107
Clasă: Dark Wizard
Scor: 10402119
108
Clasă: Dark Lord
Scor: 10399746
109
Clasă: Lemuria Mage
Scor: 10377633
110
Clasă: Dark Knight
Scor: 10209800
111
Clasă: Dark Wizard
Scor: 10106700
112
Clasă: Fairy Elf
Scor: 10047065
113
Clasă: Dark Knight
Scor: 10025370
114
Clasă: Fairy Elf
Scor: 9825357
115
Clasă: Illusion Knight
Scor: 9802050
116
Clasă: Dark Wizard
Scor: 9763663
117
Clasă: Crusader
Scor: 9610783
118
Clasă: Dark Knight
Scor: 9496850
119
Clasă: Alchemist
Scor: 9466945
120
Clasă: Dark Knight
Scor: 9430530
121
Clasă: Crusader
Scor: 9355290
122
Clasă: Illusion Knight
Scor: 9318330
123
Clasă: Dark Wizard
Scor: 9262260
124
Clasă: Fairy Elf
Scor: 9227115
125
Clasă: Lemuria Mage
Scor: 9168150
126
Clasă: Slayer
Scor: 9093480
127
Clasă: Dark Wizard
Scor: 9053405
128
Clasă: Dark Knight
Scor: 9042418
129
Clasă: Fairy Elf
Scor: 9032898
130
Clasă: Light Wizard
Scor: 8900562
131
Clasă: Dark Lord
Scor: 8874930
132
Clasă: Summoner
Scor: 8857016
133
Clasă: Grow Lancer
Scor: 8834252
134
Clasă: Light Wizard
Scor: 8780639
135
Clasă: Fairy Elf
Scor: 8771730
136
Clasă: Illusion Knight
Scor: 8628382
137
Clasă: Alchemist
Scor: 8623986
138
Clasă: Dark Knight
Scor: 8604701
139
Clasă: Summoner
Scor: 8539277
140
Clasă: Light Wizard
Scor: 8473325
141
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 8450585
142
Clasă: Summoner
Scor: 8429750
143
Clasă: Light Wizard
Scor: 8412544
144
Clasă: Fairy Elf
Scor: 8352060
145
Clasă: Fairy Elf
Scor: 8290450
146
Clasă: Summoner
Scor: 8093559
147
Clasă: Dark Lord
Scor: 8047599
148
Clasă: Slayer
Scor: 7913577
149
Clasă: Dark Wizard
Scor: 7808913
150
Clasă: Fairy Elf
Scor: 7791300