Clasament Mu online

Pătratul Diavolului

Cei mai buni fermieri din Pătratul Diavolului, care au obținut puncte enorme.

Clasament Personaj Clasă Scor
101 idklas Magic Gladiator 11183450
102 Piupiu Fairy Elf 11173050
103 Alchemist Alchemist 11129874
104 Karma Dark Lord 11108069
105 Krdd Magic Gladiator 10926636
106 HappyCat Fairy Elf 10900540
107 Wang Illusion Knight 10818522
108 BCXBK Dark Knight 10761373
109 BFThorXinh Crusader 10567151
110 WMax Dark Wizard 10402119
111 Byly Dark Lord 10399746
112 Bombonika Lemuria Mage 10377633
113 xishnikBM Dark Knight 10209800
114 Thanh163vn Slayer 10208394
115 Panth3R Dark Wizard 10106700
116 Ceniza Fairy Elf 10047065
117 Oonimushaa Dark Knight 10025370
118 LIANFAITH Fairy Elf 9825357
119 Sireq Illusion Knight 9802050
120 DARKSM Dark Wizard 9763663
121 CJhos Crusader 9610783
122 Yuichi Dark Knight 9496850
123 TheDragon Alchemist 9466945
124 MeiMei Dark Knight 9430530
125 Tongas Crusader 9355290
126 Ronil Illusion Knight 9318330
127 paniK Dark Wizard 9262260
128 ArrowK Fairy Elf 9227115
129 Ethereal Lemuria Mage 9168150
130 SUKARAP Slayer 9093480
131 Hades Dark Wizard 9053405
132 QuyKi3mSau Dark Knight 9042418
133 Elfie Fairy Elf 9032898
134 WingsWhite Light Wizard 8900562
135 AlbDark Dark Lord 8874930
136 OverDoze Summoner 8857016
137 V3uT0 Grow Lancer 8834252
138 corso Light Wizard 8780639
139 Selene Fairy Elf 8771730
140 Khain Illusion Knight 8628382
141 Phuong Alchemist 8623986
142 KoojoDK Dark Knight 8604701
143 Yiva Summoner 8539277
144 HIRAP Light Wizard 8473325
145 hoanglohl Magic Gladiator 8450585
146 Nephy Summoner 8429750
147 ilovea Light Wizard 8412544
148 GPde10Real Fairy Elf 8352060
149 SnowBear Fairy Elf 8290450
150 CaveSum Summoner 8093559
101★
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 11183450
102
Clasă: Fairy Elf
Scor: 11173050
103
Clasă: Alchemist
Scor: 11129874
104
Clasă: Dark Lord
Scor: 11108069
105
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 10926636
106
Clasă: Fairy Elf
Scor: 10900540
107
Clasă: Illusion Knight
Scor: 10818522
108
Clasă: Dark Knight
Scor: 10761373
109
Clasă: Crusader
Scor: 10567151
110
Clasă: Dark Wizard
Scor: 10402119
111
Clasă: Dark Lord
Scor: 10399746
112
Clasă: Lemuria Mage
Scor: 10377633
113
Clasă: Dark Knight
Scor: 10209800
114
Clasă: Slayer
Scor: 10208394
115
Clasă: Dark Wizard
Scor: 10106700
116
Clasă: Fairy Elf
Scor: 10047065
117
Clasă: Dark Knight
Scor: 10025370
118
Clasă: Fairy Elf
Scor: 9825357
119
Clasă: Illusion Knight
Scor: 9802050
120
Clasă: Dark Wizard
Scor: 9763663
121
Clasă: Crusader
Scor: 9610783
122
Clasă: Dark Knight
Scor: 9496850
123
Clasă: Alchemist
Scor: 9466945
124
Clasă: Dark Knight
Scor: 9430530
125
Clasă: Crusader
Scor: 9355290
126
Clasă: Illusion Knight
Scor: 9318330
127
Clasă: Dark Wizard
Scor: 9262260
128
Clasă: Fairy Elf
Scor: 9227115
129
Clasă: Lemuria Mage
Scor: 9168150
130
Clasă: Slayer
Scor: 9093480
131
Clasă: Dark Wizard
Scor: 9053405
132
Clasă: Dark Knight
Scor: 9042418
133
Clasă: Fairy Elf
Scor: 9032898
134
Clasă: Light Wizard
Scor: 8900562
135
Clasă: Dark Lord
Scor: 8874930
136
Clasă: Summoner
Scor: 8857016
137
Clasă: Grow Lancer
Scor: 8834252
138
Clasă: Light Wizard
Scor: 8780639
139
Clasă: Fairy Elf
Scor: 8771730
140
Clasă: Illusion Knight
Scor: 8628382
141
Clasă: Alchemist
Scor: 8623986
142
Clasă: Dark Knight
Scor: 8604701
143
Clasă: Summoner
Scor: 8539277
144
Clasă: Light Wizard
Scor: 8473325
145
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 8450585
146
Clasă: Summoner
Scor: 8429750
147
Clasă: Light Wizard
Scor: 8412544
148
Clasă: Fairy Elf
Scor: 8352060
149
Clasă: Fairy Elf
Scor: 8290450
150
Clasă: Summoner
Scor: 8093559