Clasament Mu online

Pătratul Diavolului

Cei mai buni fermieri din Pătratul Diavolului, care au obținut puncte enorme.

Clasament Personaj Clasă Scor
1 EElfie Fairy Elf 313273722
2 DAVELF Fairy Elf 91510790
3 DAVBK Dark Knight 77740768
4 BCXSIIELF Fairy Elf 65411329
5 Nebucha Lemuria Mage 59178439
6 Selti Summoner 57956773
7 maxima Crusader 53206239
8 LuBu Dark Lord 51896036
9 LeoXF Dark Wizard 48071436
10 Asuna Alchemist 42002475
11 RenanELF Fairy Elf 41758734
12 IIIIIIIIll Crusader 40165247
13 WuLkAn Crusader 39897444
14 Mlem Fairy Elf 35748709
15 Radix Crusader 32947636
16 Wink Dark Wizard 32011487
17 Agea Dark Wizard 31528336
18 Ponylegs Fairy Elf 29867854
19 Blizara Crusader 29409976
20 ADMnhuLOZ Fairy Elf 29186150
21 WitWiw Fairy Elf 27399972
22 BeBau Fairy Elf 26085516
23 M4S1A88I3 Dark Knight 25965300
24 smoczus Crusader 25498613
25 Tifa Summoner 23728080
26 GANDA Fairy Elf 22653286
27 ALCHDAV Alchemist 22558183
28 Magica Magic Gladiator 21660387
29 Raezner Magic Gladiator 21506061
30 SumVN Summoner 21323608
31 PandaMan Crusader 20958510
32 Sophie Summoner 20748801
33 iLove Dark Lord 20443593
34 nicknick Dark Lord 20250972
35 ROBLW Light Wizard 20095305
36 bcxsdl Dark Lord 20094900
37 KILLERKUSH Dark Lord 20032651
38 HIter Dark Knight 19505613
39 CRUSCKD Crusader 19163210
40 Yani Dark Wizard 19148552
41 RoDnI Light Wizard 18894175
42 TheHell Crusader 18694882
43 aetis Alchemist 18615387
44 Anunaki Fairy Elf 18533069
45 MotorolaG Fairy Elf 18340336
46 Alcc Alchemist 17542954
47 Alena Fairy Elf 17482752
48 Zahadun Dark Wizard 17264152
49 DLastKinG Dark Lord 17167962
50 TotoyBibo Dark Wizard 17071546
1★
Clasă: Fairy Elf
Scor: 313273722
2
Clasă: Fairy Elf
Scor: 91510790
3
Clasă: Dark Knight
Scor: 77740768
4
Clasă: Fairy Elf
Scor: 65411329
5
Clasă: Lemuria Mage
Scor: 59178439
6
Clasă: Summoner
Scor: 57956773
7
Clasă: Crusader
Scor: 53206239
8
Clasă: Dark Lord
Scor: 51896036
9
Clasă: Dark Wizard
Scor: 48071436
10
Clasă: Alchemist
Scor: 42002475
11
Clasă: Fairy Elf
Scor: 41758734
12
Clasă: Crusader
Scor: 40165247
13
Clasă: Crusader
Scor: 39897444
14
Clasă: Fairy Elf
Scor: 35748709
15
Clasă: Crusader
Scor: 32947636
16
Clasă: Dark Wizard
Scor: 32011487
17
Clasă: Dark Wizard
Scor: 31528336
18
Clasă: Fairy Elf
Scor: 29867854
19
Clasă: Crusader
Scor: 29409976
20
Clasă: Fairy Elf
Scor: 29186150
21
Clasă: Fairy Elf
Scor: 27399972
22
Clasă: Fairy Elf
Scor: 26085516
23
Clasă: Dark Knight
Scor: 25965300
24
Clasă: Crusader
Scor: 25498613
25
Clasă: Summoner
Scor: 23728080
26
Clasă: Fairy Elf
Scor: 22653286
27
Clasă: Alchemist
Scor: 22558183
28
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 21660387
29
Clasă: Magic Gladiator
Scor: 21506061
30
Clasă: Summoner
Scor: 21323608
31
Clasă: Crusader
Scor: 20958510
32
Clasă: Summoner
Scor: 20748801
33
Clasă: Dark Lord
Scor: 20443593
34
Clasă: Dark Lord
Scor: 20250972
35
Clasă: Light Wizard
Scor: 20095305
36
Clasă: Dark Lord
Scor: 20094900
37
Clasă: Dark Lord
Scor: 20032651
38
Clasă: Dark Knight
Scor: 19505613
39
Clasă: Crusader
Scor: 19163210
40
Clasă: Dark Wizard
Scor: 19148552
41
Clasă: Light Wizard
Scor: 18894175
42
Clasă: Crusader
Scor: 18694882
43
Clasă: Alchemist
Scor: 18615387
44
Clasă: Fairy Elf
Scor: 18533069
45
Clasă: Fairy Elf
Scor: 18340336
46
Clasă: Alchemist
Scor: 17542954
47
Clasă: Fairy Elf
Scor: 17482752
48
Clasă: Dark Wizard
Scor: 17264152
49
Clasă: Dark Lord
Scor: 17167962
50
Clasă: Dark Wizard
Scor: 17071546